2. el araç alım ve satımlarında meydana gelebilecek güvensizlik ve olumsuz durumların önüne geçebilmek için Bmw oto servislerinde ekspertiz testleri yaptırmanın önemi oldukça büyüktür. Oto ekspertiz testleri satın almayı düşündüğünüz aracın üzerindeki değişen parçaları ve olası durumlarda masraf çıkartabilecek bütün hususları rahatça görmenize yardımcı olur.  Hem yazılı hem de sözlü olarak yapılan bilgilendirme ile müşteriye açıklayıcı bilgiler ışığında bir sunum verilir. Alanında uzman bir ekip desteği ile yapılan testler sonucunda araç hakkında kapsamlı bir rapor elde edebilirsiniz.

Raporda araçta yapılan tüm değişiklik ya da arızalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu rapor sonucunda satın almayı düşündüğünüz Bmw marka aracınızı güvenle satın alabilirsiniz. Tarafsız bir şekilde aracın kontrollerinin sağlanması müşteri için oldukça önemlidir.

Bu noktada  ekspertiz yaptırdığınız yerde oldukça önemlidir. Devlet tarafından sıkça kontrolü yapılan yerleri tercih etmeniz, araç hakkında doğru bilgi almanız konusunda fayda sağlar. Bmw servis fiyatları seçilen paketlere göre değişiklik gösterebilir. Her müşteri bütçesine uygun paketler vardır.

Bu paketler çeşitli testlere göre şekillendirilir. Fiyatlar paketlerin içeriklerine göre değişiklik gösterir. Müşteriler bütçelerine uygun paketleri tercih ederek satın almak istedikleri Bmw araç hakkında bilgi sahibi olabilirler.

BMW Servisi İstanbul

Bmw otomobil ve motosikletleri dünyada kalitenin adı olarak bilinir. Ayrıcalık sunan araçlarıyla müşterilerine prestij sağlar. Şık ve özgün tasarım çizgisiyle her müşterisine özel bir kullanım deneyimi sunar. Bmw yeni teknolojileri de sağlam bir kasa ile birleştirince marka bir imza haline gelir.

Markanın araçlarını kullanan müşteriler zaman içinde başka araç kullanmayı tercihleri arasında bulundurmaz. Çünkü Bmw müşterilerine bir ulaşım aracı olmaktan çıkıp bir hayat tarzı sunar. Bu eşsiz özellikleri içeren araçları satın alırken bazı kontrollerin sağlanması müşteriler için önemlidir.

2.el olarak satın alınacak olan araçların son teknolojik ekipmanlar yardımıyla test ve kontrollerinin yapılması gerekir. Bu kontrole de oto ekspertiz denir. Satın alacağınız Bmw aracınıza Bmw servislerinde ekspertiz kontrolü yaptırarak araç hakkında doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ekspertiz raporunda satın almayı istediğiniz aracın değişen parça durumundan, kaporta boyasına kadar bütün detaylarıyla uzman olan ekspertiz ekibinin incelemesi ile sahip olabilirsiniz.  Özel Bmw servisi tarafından yapılan kontrol ile araç hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ekspertiz raporu ile sahip olursunuz.

Gençler BMW Servisi 1987’den günümüze müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İstanbul’daki en iyi BMW Servisleri arasındadır.