OTO SERVİS

7/24 KESİNTİSİZ ACİL YOL YARDIM

Oto Tamir Bakım Servisi

Gençler Oto acil durumlarda da her an yanınızda… Herhangi bir arıza ya da hasarlı kaza anında yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Acil Yol Yardımı Hattı olan 0532 214 51 29 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız gerekirse bulunduğunuz yerde, ciddi problemlerde ise size en yakın Gençler Oto servisine yönlendireceklerdir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞI

Yedek Parça Oto Tamir Bakım Servisi

Araçlarınızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak için Orijinal Yedek Parça kullanılması önem taşımaktadır. Gençler Oto tarafından temin edilen orijinal yedek parçalar, aracınızın ömrünü uzatıp, araçtan alınacak maksimum performansı garanti etmektedir. Dayanıklılık, verimlilik ve güvenlik gibi noktalar daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretim buna göre gerçekleştirilmiştir. Daha sağlam ve kaliteli olduğu için kullanım süresi daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomik olmaktadır.

EKSPERTİZ HİZMETİ

Oto Ekspertiz Tamir Bakım Servisi

Servis uzmanlarımız tarafından, araca yönelik değerin ne olduğunun belirlenmesi çalışmasıdır. Güvenilir ve tam teşekküllü değerlendirmeyi son teknolojiyle bir arada bulunduran Gençler Oto’da, diagnostik cihazlarla aracın arızaları belirlenerek, mekanik statüsü ile ilgili alıcı yönünde bir değer oluşturulur. Hasar, değişen, boya, lastik ve akü gibi diğer tüm unsurlar, ekspertiz ekibimiz tarafından titiz bir incelemeden geçerek, aracın temel durumu hakkında bilgiler verir.

SERVİS HİZMETİ

Range Rover Oto Tamir Bakım Servisi

Tek bir çatı altında, standartlar ötesi hizmet Gençler Oto’da… Uzmanlarımız tarafından araçlarınızın, genel kaporta/ boya, mekanik onarım ve bakım servisleri ile elektrik, elektronik onarım hizmetleri, klima servisi, motor güç artırımı ve araç dış görünümü orijinal aerodinamik paket montaj uygulamaları son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır.

VALE HİZMETİ

Oto Tamir Bakım Servisi

Dilerseniz araçlarınızı bulunduğunuz yerden alıp, talep ettiğiniz her türlü bakım ve onarım uygulamaları yapıldıktan sonra, belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz.

LASTİK HİZMETLERİ

BMW Land Rover Oto Tamir Bakım Servisi

Gençler Oto, kalitesi tartışmasız kabul edilen lastik markası Pirelli bayiliğini kendi bünyesine katarak, cazip fiyatlarla satışa sunmaktadır. Uzmanlarımız lastik bakımı, hava basıncı kontrolleri, rot balans ayarları, lastik tamiri, diş derinlik ölçümü ile maksimum performans ve sürekli sürüş keyfi sağlamak adına aracınız için en uygun lastik seçimini sizlere bildirmektedir.

OTO LASTİK OTELİ HİZMETİ

Lastik değişimi Oto Tamir Bakım Servisi

Mevsim değişikliğinde, kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve korunmasını sağlayan bir hizmettir. Lastiklerinizin en iyi koşullarda muhafaza etmeyi garantileyen Gençler Oto Grup, lastiklerinizi saklamanız için size ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

OTO KUAFÖR VE ARAÇ KORUMA SİSTEMLERİ

Oto Tamir Bakım Servisi

Profesyonel Araç Koruma, detaylı temizlik hizmetlerini Florya merkez yerleşkesi içine alan Gençler Oto Grup, son sistem kozmetik işlemler ile kusursuz koruma sağlayarak, araçlarınızın iç ve dış güzelliğinde mükemmel ışıltıyı yaratıyoruz. işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için arayabilirsiniz. .

ARAÇ ALIM / SATIM / TAKAS

Oto Servisi İstanbul

Sıfır kilometre ve ikinci el araç alım satımlarında Gençler Oto Grup 35 yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir. Araç takas işlemleriniz için de sizlere yardımcı olmaktayız.

ANLAŞMALI SERVİS

Range Rover Servisi İstanbul

Sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Gençler Oto Grup müşteri danışmanları hasarlı araçlarınızın tüm prosedür işlemleriyle sizin yerinize ilgilenmektedir.

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?