MERCEDES SERVİSİ

Mercedes Servisi İstanbul

Araçlarınızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak için Orijinal Mercedes Yedek Parça kullanılması önem taşımaktadır.

Modeli ve yaşı fark etmeden, Mercedes marka araçlarınızın güvenli sürüş konforu ve sürekliliği için Gençler Oto Grup; Standartlar Ötesi Hizmet Kalitesini keşfe çağırıyor. Lüks segment araçlara hizmet vereb Gençler Servis, Mercedes Servisi konusunda İstanbul’da önde gelen servislerdendir.

Esasında; ön görülemeyen tehlikeler, zayıf görüş şartları ya da konsantrasyon kaybı gibi etkenler kaza sürecini, asıl çarpışma olmadan önce başlatır. Mercedes-Benz güvenlik konsepti size günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen çeşitli donanımlara sahiptir. Mercedes Servisi uzmanlık gerektiren bir iştir ve eğitimli Mercedes Servis Uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Gençler Oto Grup, tasarım harikası olan bu özel araçları, orijinal parçalar ve son teknoloji ekipmanlarla yapılan servis hizmetiyle korumaktadır.

Araçlarınızda oluşmuş taze ya da geçmiş hasarları son teknoloji ve hassas ekipmanlarla onaran Gençler Oto, Yeşilyurt merkez yerleşkesinde, tek bir çatı altında A’dan Z’ye hizmet alabileceğiniz bir servis ağı sunmaktadır.
Hasar Onarım departmanımızda aşağıdaki işlemler uygulanmaktadır;

Gençler Oto Grup tarafından temin edilen orijinal yedek parçalar, aracınızın ömrünü uzatıp, araçtan alınacak maksimum performansı garanti etmektedir. Dayanıklılık, verimlilik ve güvenlik gibi noktalar daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretim buna göre gerçekleştirilmiştir. Daha sağlam ve kaliteli olduğu için kullanım süresi daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomik olmaktadır.

Acil Yol Yardımı

Yüksek kapasiteli Mercedes grubu araçlarınız için Gençler Oto acil durumlarda da her an yanınızda… Mercedes Servisine ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir arıza ya da hasarlı kaza anında Acil Yol Yardımı Hattı olan 0532 214 51 29 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız gerekirse bulunduğunuz yerde, ciddi problemlerde ise size en yakın Gençler Oto servisine yönlendireceklerdir.

GENÇLER OTO GRUP MERCEDES SERVİS HİZMETLERİ

• Motor Şanzıman Revizyonu ve Mekanik Onarım • Boya Koruma Seramik ve Detaylı İç Temizlik • Alüminyum Alaşımlı Jant Satış, Rot Balans ve Jant Düzeltme
• Boyasız Göçük Onarımı • Kaporta Onarım ve Boyama • Cam Onarım/ Yenileme
• Deri Döşeme Hizmetleri • Egzoz Yenileme ve Onarım • Elektrik ve Elektronik Onarım
• Body Kit Uygulamaları Tunning

RANDEVU ALMAK İÇİN

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?