SERVİS SÜREÇLERİ

Oto Servise Gelmeden Önce 

Oto servise gelmeden önce servis yetkililerimizle iletişim kurarak randevu almanız, size daha hızlı ve kaliteli hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Oto Servis Randevusuna gelememeniz yada gecikmeniz söz konusuysa, lütfen bizimle iletişim kurunuz. Böylelikle sizin için uygun olan gün ve saate yeni bir servis randevusu oluşturabiliriz.

Oto Servis Randevusu alırken araç ruhsatınız, servis bakım defteri ve aracınızın km bilgilerini hazır bulundurmanız size daha hızlı hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Oto Servis Araç Kabul İşlemleri

Aracınızı servis görevlimizin eşliğinde park etmenizi rica ederiz. Daha önceden servis randevusu alarak geldiyseniz, servis görevlimize adınızı ve randevu saatinizi belirtiniz.

Eğer daha önceden servis randevusu almadan geldiyseniz, yetkili arkadaşlarımız servisin müsaitlik durumunu kontrol ederek, sizi bekleme salonumuza yönlendirecek ve rahat etmenizi sağlayacaktır.

Servis yetkilimize teslim edeceğiniz aracınızın kullanımıyla ve problemleriyle ilgili vereceğiniz detaylı bilgiler, servis yetkilimizin işlerini hızlandıracak ve aracınızın bir an önce tamir edilmesini sağlayacak ve sizin için en kısa zamanda hazırlanmasını hızlandıracaktır.

Bu esnada servis iş emirleri üzerinde arıza sorunları, bakım ve onarım istekleriniz ve şikayetleriniz not edilir.

Aracınızı Teslim Ederken 

Aracınızın içindeki aksesuarlar, şahsi eşyalar ve aracınızın yakıt miktarı bilgisi servis iş emrine kaydedilecektir. Lütfen servis iş emrini kontrol ederek servis yetkilisine verdiğiniz bilgilerin, eskiden yapılan eski işlemlerin, aracınızdaki arızaların, şikayetlerinizin doğru şekilde not edildiğinden emin olunuz.

Vereceğiniz bilgilerin eksiksiz ve doğru olması arızların en hızlı şekilde giderilmesini sağlayacağından, başka daha ciddi arızalara yol açma ihtimali olan diğer sorunların tespitine de yardımcı olacaktır.

Aracınızın bakım ve onarımı sırasında hem güvenliğinizi tehlikeye atmamak için, hem de atölye çalışanlarımızın verimliliğini düşürmemek için, atölye içerisine girmemenizi rica ederiz.

Araç Kabul sürecinin sonunda, tahmini teslim zamanını öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?