OTO LASTİK

Lastik Oto Tamir Bakım Servisi

Toptan ve Perakende Lastik Satış

Image Alignment 300x200

2016 yılında 29. yaş gününü kutladığımız Gençler Oto Grup; Cevizlibağ’da kurulduğu ilk dönemde Gençler BMW Servis adı altında, yetkin ve profesyonel kadrosuyla oto servis alanında hizmet verip, ilerleyen yıllar içerisinde, bünyesine Porsche, Bmw, Land Rover, Mercedes, Audi ve Mini Cooper marka araçların satış, satış sonrası servisi, lastik, bakım, yedek parça ve aksesuar departmanlarını ekleyip, sürekli gelişerek büyüyen bir kurum olmuştur.

Gençler Oto Grup, kalitesi tartışmasız kabul edilen lastik markaları Bridgestone, Michelin, Pirelli, Lassa bayiliklerini kendi bünyesine katarak, cazip fiyatlarla toptan ve perakende satışa sunmaktadır. Uzmanlarımız lastik bakımı, hava basıncı kontrolleri, rot balans ayarları, lastik tamiri, diş derinlik ölçümü ile maksimum performans ve sürekli sürüş keyfi sağlamak adına aracınız için en uygun lastik seçimini sizlere bildirmektedir.

Lastik Oto Tamir Bakım Servisi

GENÇLER OTO GRUP LASTİK OTELİ HİZMETLERİMİZ

 

Mevsim değişikliğinde, kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve korunmasını sağlayan bir hizmettir. Lastiklerinizin en iyi koşullarda muhafaza etmesini garantileyen Gençler Oto Grup, lastiklerinizi saklamanız için size ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Yazlık / kışlık lastikleriniz Gençler Oto Grup güvencesiyle standartlara uygun şekilde depolanmaktadır. Depomuz 2000 metre kare olup, sigortalıdır. Lastik saklama işlemi gerçekleştirilirken, kesinlikle lastiğin yapısal özelliğini bozacak istifleme yöntemi kullanılmaz. Kapalı mekanda depolanan lastikleriniz su, nem, ısı ve kimyasal maddelerden uzak ortamda muhafaza edilmektedir. Depolama için bırakılan tüm lastikler jantlı ve jantsız olarak gruplandırıldıktan sonra, lastiğin türüne göre uygun standartlarda saklanmaktadır.

Gençler Oto Grup Lastik Oteli Depolama Koşulları

• Lastikleriniz temiz, karanlık, kuru ve havalandırması olan bir ortamda muhafaza edilir.
• Aşırı dondurucu soğuklarda lastik kırılganlığa yol açacağından, montaj öncesi mutlaka ısıtılması sağlanır.
• Nemli ortamda bulundurulmamaktadır. Kaplama/tamir yapılacak lastikleri temizlenir ve işlemler öncesinde tamamen kurutulur.
• Lastikler tercihen 25 derecenin altında, 35 dereceyi geçirmeyecek ortamda muhafaza edilir. Sıcak radyatör, boru vb. cisimler ile direk temas etmemektedir.
• Lastikler dış mekanda saklanırsa, aşırı sıcak ve nem ortamı oluşmaması için, havalandırması yeterli, ışık ve su geçirmeyecek şekilde saklanması gerekmektedir.
• Lastiklerin üzerine kesinlikle başka bir cisim depolanmaz. Lastik yüzeyinde lekeler oluşmasını önlemek amacıyla, titiz davranılmaktadır.
• Dış mekanda lastik saklama yapılıyorsa, mutlaka lastik zemine temas ettirilmemektedir.
• Lastikler asfalt veya benzeri, ısı emme oranı yüksek ortamlarda saklanmamaktadır.
• Beyaz yanaklı lastikleri, birbirlerine iz yapmalarını engellemek için, beyaz yanakları birbirine bakacak şekilde saklanmaktadır.
• Lastikler ıslak, yağlı veya petrol türevi maddelerden uzak depolanmaktadır.
• Lastikler kum, kar vb. yansıtıcılığı yüksek maddelerde kaplı ortamda depolanmamaktadır.
• Lastiklerin depolandığı yerde kimyasal maddeler bulundurulmaz.

Lastik Depolama Hakkında

 

Yeni ve atık lastikler için geçerli olan ticari, (Lastik bayileri ve filolar) uygulamalar farklılık gösterebilir. Lastikler, güneş ışığı, nem, ozon gibi etkilere mukavemetli olarak üretilmiş olmalarına karşın, yine de bu ve benzeri potansiyel risklere karşı korunaklı olarak depolanmalıdırlar. Depolama süresi uzadıkça, bu etkilere maruz kalma süresinin uzayacağı unutulmamalıdır.

Lastikler araçtan söküldükten sonra, tamamen temizlenmeli ve olası hasarlara karşı kontrol edilmelidirler. Lastik oluklarındaki tüm taş vb. yabancı maddeler temizlenmelidir. Sonrasında, mevcut lastik pozisyonlarının lastik üzerine tebeşir ile yazılması, rotasyon düzeninin korunmasında kullanıcıya yardımcı olmaktadır.

Depolama sonrası tüm müşterilerimizin lastikleri barkodlanarak, depolama fişi müşterimize teslim edilmektedir.

Tüm lastik hizmetlerimiz ve işçiliklerimiz garantilidir. Lastik teknisyenlerimiz iyi bir hizmet kalitesi sağlamak için sürekli eğitim almaktadır. Gençler Oto Grup titizlik ve dikkati, verdiği her hizmete yansıtmaktadır

Her türlü lastik için bizimle irtibata geçebilir, lastiksatis@genclerservis.com adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gençler Oto Grup Standartlar Ötesi Hizmetin Adresi

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?