İstanbul’da 1987’den bu yana lüks otomobil sahiplerine hizmet veren servisi Porsche Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Araçların rutin kontrollerinin yapılması ve olası problemlere karşı aracın koruma altına alınmasını mümkün kılan bu işlemler ile sizler de Porsche marka araçlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Alanında uzman, yetkin ve tecrübeli bir servis ekibine başvurarak sizler de aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen otomobil markalarından biri olan Porsche, bünyesinde bulundurduğu birçok model araç ile sektörün öncülerinden bir tanesi olmayı başarır. Şık tasarımları, kaliteli aksamları ve konforlu sürüş fırsatları ile birçok kimsenin hayallerini süsleyen Proche araçları da zamana ve kat edilen kilometreye bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyuyor.

Porsche Servisi – Periyodik Bakım

Ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere kullanıma kazandırılan otomobiller, teknolojiye bağlı olarak gelişmeye devam eder. Otomobil sektörünün gözdelerinden biri olan Porsche de bu gelişmeleri yakından takip eden markalardan bir tanesidir. Trafikte bulunan binlerce aracıyla önemli hizmet alanına hitap eden marka, servis hizmetleriyle de ön plana çıkar. Porsche özel servis hizmetleriyle sizler de araçlarınızın rutin bakımları başta olmak üzere birçok bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Periyodik bakımların içerisine dahil edilen; motor yağ bakımı, hava filtre kontrolü, balata kontrolü, akü ve antifiriz kontrolü, silecek, lastik, süspansiyon, direksiyon ve aks sistemleri, lastik, aydınlatma sistemleri kontrolleri ile aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz hedeflenir.

Her on bin kilometrede gerçekleştirilmesi gereken bu periyodik bakım ile Porsche marka otomobilinizin tüm eksik ve ihtiyaçları giderilir. Böylece aracınız ilk alındığı performansını sergilemeye devam eder. Bu noktada yetkinliğine güvendiğiniz bir Porsche servisi ile görüşmeniz ve hizmet talebinde bulunmanız oldukça önemlidir. Personellerin araçları tanıması, teknik bilgiye ve pratik tecrübeye sahip olması; sürecin başarılı bir şekilde yönetilebilmesi açısından önem teşkil eder.

Sizler de araçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı, güvendiğiniz bir servis ekibiyle birlikte sağlayarak otomobilinize sorunsuz bir şekilde binmeye devam edebilirsiniz. Bu noktada aracınızın bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmeniz de büyük bir önem taşıyor. Model ve yıl bilgisine göre her on binde ya da on beş binde bir periyodik bakım için Porsche yetkili servisleri ile görüşmeniz gerekiyor. Sizler de otomobilinizin ihtiyaçlarını yakından takip edip, bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirerek kusursuz bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz.

Porsche Servisi – Ücretleri

Porsche marka otomobilinizin servis ihtiyacını karşılamak için alanında uzman bir yetkili servisle görüşme gerçekleştirmeniz gerekir. Bu noktada detaylı bir araştırma yaparak ulaştığınız yetkili servis ile aracınızın tüm problemlerini giderebilirsiniz. Kaliteli parçaları ve güçlü motoruyla ön plana çıkan Porsche araçları, kullanıma ve yıla bağlı olarak servis bakımına ihtiyaç duyabilir. Sizler de aracınızı, alanında uzman ve yetkin bir servise götürerek aracınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Porsche servis ücretleri, birçok sürücü tarafından merak edilse de bu noktada kesin ve net bir cevap vermek mümkün değildir. Serviste gerçekleştirilen işlemin türüne göre fiyatlandırmada da değişiklikler gözlemleniyor.

Bu sebeple aracınıza uygulanacak olan hamlelere göre bir fiyat teklifi almanız daha doğru olur. Servise hangi amaç için gittiğinizin de fiyatlar üzerinde büyük bir etkisi bulunur. Arıza sebebiyle mi yoksa rutin bakım için mi gittiğinize göre sizlere bir fiyat listesi çıkarılır. Böylece hizmet alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Alanında uzman ve başarılı bir yetkili servisle görüşmeniz halinde hem maddi hem de manevi açıdan avantaj yakalayabilirsiniz. Sizler de Porsche servis ücretleri konusunda detaylı bir araştırma gerçekleştirerek hem ekonomik hem de kaliteli bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Porsche Servisi – Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz hizmetleri, araç alım satım işlemlerinin revaçta olduğu günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle ikinci el araç ticaretinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olan ekspertiz hizmeti, kişilerin güvenli bir alışveriş yapmalarını mümkün kılar. Porsche ekspertiz uygulamaları, bu markaya ait olan araçların gerçek durumlarını bildiren raporları ortaya koyar. Alım satım işleminde sıkça rastlanılan sahte raporların aksine ekspertiz raporları doğru bilgileri içerdiğinden son derece güvenlidir. Sizler de satın almaya karar verdiğiniz Porsche marka aracınızı, ekspertiz raporunu inceleyerek güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Bu raporu çıkaracak olan firma çalışanlarının özenli, hassas, tecrübeli ve bilgili olmaları oldukça önemlidir.

Aracın her bir noktasını inceleyerek gerçek durumuna dair verilerin ortaya konması gerekir. Son teknolojik özel ölçüm cihazların kullanılması da doğru verilerin elde edilmesinde önemli bir role sahiptir. Satın almayı düşündüğünüz Porsche marka aracı, birtakım testlere sokarak mevcut durumu hakkında net ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Ekspertiz raporlarındaki yanılma payının ortadan kaldırılması için son derece hassas ve dikkatli ölçümler yapılması gerekir. Bu noktada da servis çalışanlarının hassasiyeti ön plana çıkar. Aracın tüm aksamlarını tek tek inceleyen ve verileri rapora döken bu hizmeti, güvenli ve başarılı bir servis tarafından alıyor olmanız gerekir. Sizler de alanında uzman ekiplerle gerçekleştirilen bakım ve raporlama işlemi sonucunda hayalini kurduğunuz Porsche marka aracınıza güvenle sahip olabilirsiniz.

Porsche Servis Hizmetleri Konusunda Sıkça Sorulan Sorular:

1-) Porsche servis hizmetleri neleri kapsar?

Porsche marka aracınızın rutin kontrolü başta olmak üzere parça kontrolleri ve arızalarının giderilmesi de gerçekleştirilir.

2-) Porsche marka aracıma hangi sıklıkla bakım yaptırmalıyım?

Porsche marka aracınızın model, yıl ve kilometre bilgisine göre bakım sıklığı on ila on beş bin kilometre arasında değişir.

3-) Periyodik bakım yaptırmak zorunda mıyım?

Periyodik bakım yaptırmak zorunludur.

4-)Periyodik bakımda nelere bakılıyor?

Periyodik bakım, araçların motor yağ bakımları olarak da isimlendirilir. Bu bağlamda ilk önce aracın motoru kontrol edilir ve bu kontrol esnasında yağ ve tüm filtreleri yenilenir. İhtiyaç dahilinde balata değişimi gerçekleştirilir.