ARAÇ SATIŞ

GENÇLER OTO ARAÇ SATIŞI

Standartlar ötesi hizmetin adresi Gençler Oto’da, dilediğiniz marka ve model araçların satış ve takas işlemleri için sizleri merkezimizin bulunduğu Yeşilyurt yerleşkemize bekleriz.

SIFIR KM ARAÇ SATIŞI

Kendi ithalatını yaptığımız, opsiyonel seçenek imkanı ile sadece size özel 0 km araçları, otomobil tutkunlarıyla buluşturuyoruz.

BMW-Porsche-Land Rover-Mercedes-Audi-Mini Cooper

Gençler Oto Grup; yedek parçadan, sigortaya, finansmandan, ikinci el satış ve takas hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede “Tam Hizmet Servis” veren bir aile şirketidir. Servis, bakım ve onarımda evrensel kalite ve standartlar ötesinde hizmetin adresi, Gençler Oto Grup, sürüş kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak, hatasız, daimi başarılı sonuç odaklı servis anlayışıyla, sürdürülebilir güven yaratma ilkesiyle, farkındalık oluşturarak, sektöründe farklılaşmayı başarmıştır.

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞI

Kusursuzu Arıyorsanız, Doğru Yerdesiniz.

2.El Araç ve Yedek Parçalarımızı https://genclerotoyedekparca.sahibinden.com/ adresimizden inceleyebilirsiniz

Gençler Oto, servisi bünyesinde, olası satışa çıkacak araçların, titizlikle tüm mekanik bakım ve hasar işlemlerinin ekspertizini yapar. Eksiksiz gerçekleştirilen bu süreç sonrasında, satışa çıkmaya uygun görülen araçlar oto severlerin beğenisine sunulur.

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?