Yeni araç alırken araçta sorun olup olmadığını kontrol etmek adına ekspertiz testleri yapılır. Bmw Ekspertiz Fiyatları konusunda bu yazımızın sizlere bilgi vermesini umuyoruz. Bu testler sonucunda araçta var olan ya da oluşabilecek sorunlar hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekspertiz testleri paketler halinde sunulur. Geniş kapsamlı paketler ile satın almak istediğiniz araç hakkında net bilgiler alabilirsiniz ya da standart bir paket tercih ederek aracın genel noktaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bmw oto servisi hangi paket olursa olsun her müşteriyi mutlu edebilecek doğru bilgiyi sunar. Uygun fiyatlarla en kapsamlı bilgiyi bu Bmw servisi ile elde edebilirsiniz. Bmw servis kampanyalı fiyatlarıyla sağladığı son teknolojik sistemler ve alanında uzman ekip ile en iyi bilgiyi alabilirsiniz. Müşterilerin ekspertiz hakkında akılları meşgül eden bazı sorular ve cevapları şu şekildedir: Ekspertiz Ne Kadar Sürer? Ekspertiz süresi müsaitlik durumu ve araca uygulanacak olan testlerin sayısına göre 30 dakika ile 2 saat arası sürebilir. Ekspertiz raporu hangi şekillerde veriliyor? Rapor dosya olarak sunulabilmek ile birlikte istendiği takdirde sms ya da mail yoluyla müşterilerine ulaştırılabilir.  Bmw ekspertiz fiyatları ne kadardır? Ekspertiz testleri farklı paketlere ve farklı fiyatlandırmalara sahiptir.

BMW Ekspertizinde Uygulanan Testler

Bmw araçları son teknolojik araçları ve üretim sistemleri her zaman müşterilerinin beğenisini kazanır. Müşteriler kalite ve hayat tarzı sunan bu araçları satın almadan önce ve sonra bazı hizmetlere ihtiyaç duyulabilir.

Bu hizmetlerden birincisi satın almadan önce aracı bir Bmw ekspertiz servisine götürüp bazı testlere tabii tutmaktır. Bu testler ile aracı satın almadan önce; performansı, motor gücü, boya ve parça değişimi gibi önemli konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Genelde müşteriler aracın hızına ya da dış görünüşüne odaklandıkları için aracın değişen parça durumuna, hasar durumuna, kaportada boya olup olmama durumuna ve şasede hasarın olup olmadığına pek dikkat edemeyebilir.

Zaman içinde de bu durumlar ile ilgilenmemenin sonucunda hayatları riske girebilir. Olumsuz durumlar yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için ekspertizde yapılan testler şu şekildedir; yanal kayma testi, fren diskleri test, kaporta-boya testi, süspansiyon testi, fren hidroliği testi, araç altı kontrolü, dyno test, fren testi, motor performans testi ve arıza tespit testi kontrolleridir. Bu kontrollerden sonra ekspertiz raporuna sahip olabilir ve güven içinde aracı satın alabilirsiniz.

Bmw Ekspertiz Fiyatları

Bmw servis ücretleri her zaman müşteriyi memnun edecek uygunluktadır. Kaliteli araç ekspertiz hizmetini paket seçenekleri ve uygun fiyatlar ile müşterilerine sunar. Alanında uzman ekip ve son teknolojik cihazlar ile yapılan bu kontroller Bmw araç sahibi olmak isteyen müşterileri her zaman memnun eder.

Gençler BMW Servisinde birçok lüks marka araçlara hizmet verilmektedir. BMW marka araçlarınız rekabetçi ve uygun fiyatlara özenle bakım servis işlemleri yapılır. İstanbuldaki en iyi BMW Servisleri arasında gösterilen Gençler BMW Servisi 1987’den bu yana yaklaşık 34 yıldır müşteri memnuniyeti esaslı çalışan kurumsal bir BMW Servisidir.