HAKKIMIZDA

Gençler Oto Servisi İstanbul

HAKKIMIZDA

1987 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Gençler Oto, modern cihazlar ve üst segment araç servisi konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş, uzman kadrosuyla tüm Land Rover, BMW, Porsche, Mercedes, Jaguar, Audi ve Mini Cooper marka araçların sıfır/ ikinci el araç satışı, servisi, bakımı ve yedek parça temini konularında hizmet vermektedir.

Tüm bunlara ek olarak, araç severlerin vazgeçilmez oto kuaför/ oto kozmetik bakım hizmetlerini ve  otomobil tutkunlarının Formula 1 lastik tedarikçisi Pirelli bayiliğini bünyesine katarak kusursuz, tam hizmet ağını tek bir çatı altında Florya’da yer alan merkez yerleşkesinde toplamıştır.

Gençler Oto Grup; yedek parçadan, sigortaya, finansmandan, ikinci el satış ve takas hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede “Tam Hizmet Servis” veren bir aile şirketidir. Servis, bakım ve onarımda evrensel kalite ve standartlar ötesinde hizmetin adresi, Gençler Oto Grup, sürüş kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak, hatasız, daimi başarılı sonuç odaklı servis anlayışıyla, sürdürülebilir güven yaratma ilkesiyle, farkındalık oluşturarak, sektöründe farklılaşmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

Evrensel standartlar ve kalitede hizmet sunarak, sektörde öncü ve lider bir şekilde, büyümemizi sürekli kılmaktır.

Misyonumuz

Yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak, işinde uzman, hatasız – daimi başarıyı ve gelişimi hedefleyerek, tüm paydaşlarımıza kalıcı güven değeri yaratmaktır.

TARİHÇE

2021 yılında 35. yaş gününü kutladığımız Gençler Oto Grup; Cevizlibağ’da kurulduğu ilk dönemde Gençler BMW Servis adı altında, yetkin ve profesyonel kadrosuyla oto servis alanında hizmet verip, ilerleyen yıllar içerisinde, bünyesine Porsche, Bmw, Land Rover, Jaguar, Mercedes, Audi ve Mini Cooper marka araçların satış, satış sonrası servisi, bakım, yedek parça ve aksesuar departmanlarını ekleyip, sürekli gelişerek büyüyen bir kurum olmuştur.

Gençler Oto; servis alanının genişlemesiyle, 2010 yılında, merkez binasını Yeşilyurt’a taşıyıp, Cevizlibağ Şube de ise hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Tesislerindeki modern teknolojisi, yetkin çalışanları, sürekli artarak gelişen kalite standartları ile müşteri odaklılığı ve birçok yeniliği sektörüne kazandırarak, özel servisler arasındaki liderliğini, köklü tecrübe ve geçmişiyle korumayı başaran bir şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Oto Tamir Bakım Servisi

YASAL UYARI