HAKKIMIZDA

Gençler Oto Servisi İstanbul

HAKKIMIZDA

1987 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Gençler Oto, modern cihazlar ve üst segment araç servisi konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş, uzman kadrosuyla tüm Land Rover, BMW, Porsche, Mercedes, Jaguar, Audi ve Mini Cooper marka araçların sıfır/ ikinci el araç satışı, servisi, bakımı ve yedek parça temini konularında hizmet vermektedir.

Tüm bunlara ek olarak, araç severlerin vazgeçilmez oto kuaför/ oto kozmetik bakım hizmetlerini ve  otomobil tutkunlarının Formula 1 lastik tedarikçisi Pirelli bayiliğini bünyesine katarak kusursuz, tam hizmet ağını tek bir çatı altında Florya’da yer alan merkez yerleşkesinde toplamıştır.

Gençler Oto Grup; yedek parçadan, sigortaya, finansmandan, ikinci el satış ve takas hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede “Tam Hizmet Servis” veren bir aile şirketidir. Servis, bakım ve onarımda evrensel kalite ve standartlar ötesinde hizmetin adresi, Gençler Oto Grup, sürüş kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak, hatasız, daimi başarılı sonuç odaklı servis anlayışıyla, sürdürülebilir güven yaratma ilkesiyle, farkındalık oluşturarak, sektöründe farklılaşmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

Evrensel standartlar ve kalitede hizmet sunarak, sektörde öncü ve lider bir şekilde, büyümemizi sürekli kılmaktır.

Misyonumuz

Yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak, işinde uzman, hatasız – daimi başarıyı ve gelişimi hedefleyerek, tüm paydaşlarımıza kalıcı güven değeri yaratmaktır.

TARİHÇE

2021 yılında 35. yaş gününü kutladığımız Gençler Oto Grup; Cevizlibağ’da kurulduğu ilk dönemde Gençler BMW Servis adı altında, yetkin ve profesyonel kadrosuyla oto servis alanında hizmet verip, ilerleyen yıllar içerisinde, bünyesine Porsche, Bmw, Land Rover, Jaguar, Mercedes, Audi ve Mini Cooper marka araçların satış, satış sonrası servisi, bakım, yedek parça ve aksesuar departmanlarını ekleyip, sürekli gelişerek büyüyen bir kurum olmuştur.

Gençler Oto; servis alanının genişlemesiyle, 2010 yılında, merkez binasını Yeşilyurt’a taşıyıp, Cevizlibağ Şube de ise hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Tesislerindeki modern teknolojisi, yetkin çalışanları, sürekli artarak gelişen kalite standartları ile müşteri odaklılığı ve birçok yeniliği sektörüne kazandırarak, özel servisler arasındaki liderliğini, köklü tecrübe ve geçmişiyle korumayı başaran bir şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Oto Tamir Bakım Servisi

YASAL UYARI

Kişisel bilgiler

Müşteriler ya da potansiyellerimizi kurumumuzdan haberdar edebilmek için, bazı iletişim bilgileri istemekteyiz. “Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş.’ ye kendi rızam ile verdiğimi kabul edip, bu bilgilerin Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş. tarafından yapılacak ürün ve hizmetlerin pazarlama iletişimi faaliyetleri, kampanya, özel teklif ile anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik ileti gönderiminin; belirttiğim iletişim araçları aracılığıyla, bu bilgilerin Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş. tarafından kullanılmasına onay verdiğimi bildiririm.”

Firmamızla aranızdaki iletişim faaliyetlerinin durdurulması için talimat verme hakkınız bulunmaktadır. İlgili talep ve diğer isteklerinizi 0212 574 00 24 numaralı telefonla bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Müşteri Bilgi Gizliliği

Gençler Otomotiv Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu site’ de müşterilerimizin doldurmuş olduğu iletişim formlarında belirttikleri kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı beyan ve taahhüt eder. Bilgi formlarında belirtilmiş olan veriler, sadece müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve kabul etmeleri halinde, kampanyalarımız ve önerilerimiz konusunda bilgi vermek amacıyla kullanılacaktır.

Telif Hakkı

Telif hakkı Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş.’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin dosyaları ile tasarımlar, ses, animasyon, görsel, video 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği koruma altındadır. Sitede bulunan hiçbir öğe başka sitelerde yayınlanamaz, kopyalanamaz ve ticari amaç için kullanılamaz.

Kampanyalar

Bu sitede yürütülen İletişim faaliyetleri/kampanyalarda değişiklikler yapılması ya da kampanyanın belirtilen süreden erken sonlandırılması gibi süreçlerde, sitede bulunan ilanlarda değişiklik yapılmaması veya ilanın kaldırılmaması bu kampanyanın/iletişim faaliyetinin devam ettiği anlamına gelmez. Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş. değişikliklerin siteye yansıtılmasında yaşanacak gecikmelerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm iletişim faaliyetleri ve kampanyalar müşterimizin içeriklerden haberdar olmalarını sağlamak için yayınlanmaktadır.

Kurumsal / Marka Logoları

Bu sitede yayınlanan kurumsal amblemler, logolar ve marka ile araçlar üzerindeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Ürünler / Hizmetler

Bu web sitesinde yer alan tüm hizmet ve ürün bilgileri, site yayına girdiği tarih itibari ile en son elde edilen bilgiler ışığında hazırlanmıştır. Gençler Servis Oto Yedek Parça A.Ş. önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, istediği vakit bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından ötürü sorumluluk kabul edilmez.

Whatsapp Sohbete Baş
Whatsapp Sohbete Başla
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?