İkinci el bir arabanın belirli periyotlarda yaptıracağınız bakımlara ve kontrollere ihtiyacı vardır. Özellikle ikinci el araç alış ve satışında büyük avantajlara sahip olacağınız ekspertiz işlemleri uzman ekiplerin son teknoloji cihazlardan yardım alarak yapacağı kontrolleri kapsar.

Araçların tüm özelliklerini bilen ve tanıyan cihazlar yardımı ile eksikliklerin belirlenmesi sağlanır. Jaguar bir araca sahibim bu işlemleri yaptırabilir miyim sorusuna da evet cevabını alacağınız merkezlerde randevular oluşturarak raporlarınızı temin edebilirsiniz. Son teknoloji bilgisayarlara bağlı olan cihazların yapacağı işlemlerin grafiklere aktarıldığı raporlar sonucunda aracın durumunu en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu sayede Jaguar ekspertiz işlemleri aracın tüm bileşenlerinin, parçalarının ve arızalarının kontrolünü sağlamaya yarayarak sizlere yazılı belgelerin sunulmasına yardımcı olur. Satın almak istediğiniz aracın geçmişte yaşadığı kaza ve hasar kayıtlarının en ince ayrıntısına kadar sizlere sunulduğu bu raporlar grafiklerle desteklenerek anlamanızı kolaylaştırır. Jaguar’ın teknik aksamlarını en iyi şekilde bilen cihazlar ilerde karşılaşabileceğiniz problemlemlerinde sizlere sunulmasına yardımcı olur.

Jaguar Ekspertizde Neler Yapılır?

Özellikle ikinci el araç alımında ya da satışında büyük önem taşıyan ekspertiz araçların fiziksel görünümlerinin ve teknik aksamlarının incelenmesini kapsar. Aracın daha önce geçirdiği kaza sayısını ve hangi aksamlar üzerinde değişim ya da onarım yapıldığının ortaya çıkarılmasına yardımcı olur. Jaguar marka araçlarında ekspertizinde yapılan işlemler nelerdir sorusuna buradan yanıt bulabilirsiniz.

İşinde uzman kişiler tarafından son teknoloji cihazlarla yapılan ekspertiz işlemi sizlerin satın alacağınız araba hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Aracın motor aksamlarından dış yüzeyinde bulunan boyaya kadar kontrol edilmesini sağlayan Jaguar servis işlemleri sayesinde hem şuan ki hem de ilerde yaşayabileceğiniz problemlerin ortaya çıkarılmasını sağlar. Motor performansının ve gücünün ölçüldüğü testler sayesinde aracın sürüş deneyimleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Sonradan yapılan boyaların orjinalle arasındaki kalınlıkların ve renk değişimlerinin belirlenmesine yardımcı olur. Süspansiyon, fren ve balata sistemlerinde var olan problemleri de ortaya çıkaran testler sonucunda aracın performansı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fren sıkma gücünü öğrenerek sürüş sırasında herhangi bir kazanın oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Jaguar Ekspertiz Avantajları

10 yıla kadar kullanılan araçların hasar tespitinin yapılabilmesi adına ekspertiz işlemlerine tabi tutabilirsiniz. Kullanıcıların gözle tespit edemeyeceği sorunların bile ortaya çıkarılmasına yardımcı olan bu işlemler sayesinde hem alıcı hem de satıcılar büyük avantaj sağlar. Temiz gibi görünen araçların hasar ve kaza kayıtlarının ortaya çıkarılmasına yardımcı olan bu işlemler sayesinde alım-satım işlerinizde rahatça hareket edebilirsiniz. Teknik ve fiziksel olarak tüm sistemler üzerinde yapılan testlerle geçmişte yaşanan hasarlar, şimdiki problemler ve gelecekte karşınıza çıkabilecek sorunların ortaya çıkarılması sağlanır.

Orjinal ya da değişen parçaların belirlenerek müstakbel alıcıya ekspertiz raporuyla aktarılır. Bu sayede servis çalışanları güvenli satış yapılabilmesine olanak tanır. Jaguar yetkili servisinden randevu alarak dileğiniz günde aracınızı uzman ekiplere teslim edebilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz aracın detaylı bir şekilde incelenmesini sağlayarak sizlere sunulan rapor sonucunda temizliğini öğrenebilirsiniz.

Jaguar Ekspertiz Fiyatları

Jaguar marka araçlarınızın son teknoloji cihazlarla ve uzman ekip desteği ile testlerden geçirilmesi sayesinde problemlerin ortaya çıkarılması sağlanır. Eğitimli ve sertifikalı uzman ekip kadrosu en iyi ekspertiz raporlarını sizlere sunmayı amaçlar. Bu amaçla da aracın en ufak ayrıntısından en büyük parçasına kadar incelenmesini bilgisayara bağlantılı cihazlarla yaparlar. İkinci el Jaguar marka aracın satıcı tarafından bilinen ya da bilinmeyen sorunlarının ortaya çıkarılmasına ekspertiz işlemleri yardımcı olur.

Bu sayede düzenlenen raporlar sayesinde sizlerden gizlenen sorunlara ve en ufak ayrıntılara kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Kendinize uygun bir şekilde oluşturacağınız Jaguar özel servis randevuları ile zamandan kazanç elde edebilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte servise giderek düzenlenen raporlar sayesinde araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her kesimden müşteriye uygun olan Jaguar servis ücretleri sayesinde bütçenizde aşım ya da zorlama yaşamazsınız.

Yaptırmak istediğiniz testlere bağlı olarak fiyat seçenekleri değişir. Bu yüzden ekspertiz öncesinden hangi testleri yaptırmak istediğinizi belirleyerek buna uygun bir bütçe ayarlayabilirsiniz. Rapor içerisinde istediğiniz testler, sunulma şekli ve inceleme yapan uzman kişi sayısına bağlı olarak fiyat seçenekleri değişir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra müşterilerinin bütçesi düşünülerek hazırlanan fiyat seçenekleri sayesinde büyük avantajlar sahip olabilirsiniz. Güvenli ve bütçe dostu olan fiyatlar hem avantajlı hem de keyifli bir süreç geçirmenize yardımcı olur. Jaguar marka araçlarınızın ekspertizi güvenle özenle ve en uygun rekabetçi fiyatlarla servisimizde yapılmaktadır.