İstanbul’da 1987’den bu güne Land Rover Servisi olarak hizmet veren Gençler Servis İstanbul’un en iyi Land Rover Servisleri arasında ilk olarak akla gelen oto tamir bakım servislerindendir. “%100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle çalışan servisimiz Land Rover Servisi olarak sorumluğunun bilincindedir ve araçlarınızın servis bakım hizmerlerini itinayla gerçekleştirmektedir.

1947 yılında üretime başlamış olan ve yüksek kalitesiyle üst düzey araba markaları içerisinde yer alan Land Rover, Range Rover model serisiyle üç nesildir dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Lüks tasarımı ve güçlü motor yapısıyla birlikte yüksek fiyat aralıkları ile satışa sunulan bu ürünlerin satın alma öncesi ve sonrasında Range Rover ekspertiz servisine götürülmesi gereklidir. Aracın durumu hakkında detaylı bilgilerin alındığı ve gerekli bakımların gerçekleştirildiği Range Rover özel servis, alanında uzman ekspertiz ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla sizlere kusursuz bir deneyim sunar. Özel servis hizmetlerinin neler olduğu ise Land Rover marka araç sahipleri tarafından merak konusu oluyor. Bakım ve hasar işlemlerinin ön plana çıktığı servis hizmetlerinde aracın herhangi bir arızasının bulunup bulunmadığı ve bulunuyorsa neresinde olduğu bilgisi de veriliyor.

Düzenli Olarak Yaptırılması Gereken Range Rover Bakım İşlemleri

Land Rover yetkili servis hizmetleri içerisinde yer alan Range Rover bakım işlemlerini düzenli olarak yaptırmalısınız. Aracınızın yaşı ve kilometre sınırına göre gerçekleştirilen bu işlemler; araç performansı, yakıt tüketimi ve ömrünü olumlu yönde etkilediği için oldukça önemli bir rol üstlenir. Periyodik olarak yaptırmanız gereken bu bakım işlemleri içerisinde hava filtresi, mikro filtre ve yakıt filtresi değişimi; hayati bir etkiye sahip olur. Land Rover yetkili servis tarafından gerçekleştirilen bu filtre değişimleri sayesinde aracınız birçok beklenmedik arızalara karşı korunur. Bu sayede, uzun süreli yolculuklarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Range Rover model araçların bakımında önemli bir yer teşkil eden bir diğer işlem motor yağı servisi olur. Motor yağı, aracın motorundaki aşınmaları önleyen bir unsur olarak karşınıza çıkar. Belirli bir ömür ve dayanıklılığa sahip olan motor yağı ile ilgili bakımların da ihmal edilmemesi gerekir. Balata yağı ve ikaz kabloları dahil olmak üzere ön ve arka fren balatalarının değişimi, ön ve arka fren disklerinin değişimi, silecek lastikleri değişimi ve soğutma sıvısı değişimi; Range Rover bakım işlemlerinde periyodik olarak yaptırılması gereken diğer hizmetler arasındadır.

Size Özel Land Rover Servis Hizmetleri ile Yüksek Performansı Kaçınılmaz Kılın

Land Rover marka araç sahiplerinin ihtiyacı olan bakım, ekspertiz danışmanlığı ve hasar onarım gibi servis hizmetleri; yüksek performansı kaçınılmaz kılmanıza yardımcı olur. Beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayan bu hizmetler, size özel olarak oluşturulan randevular ile beğenilerinizi kazanır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Land Rover servis hizmetlerimizden yararlanarak güvenilir ve sağlıklı bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Range Rover bakımlarının olmazsa olmazı olan fren hidroliği değişimi sayesinde aracınızın frenleme performansını her zaman maksimum seviyede tutabilirsiniz. Güvenli bir sürüş için önem arz eden fren hidroliği değişimi hizmeti, acil durumlarda sorunsuz bir şekilde aracı frenlemenizi sağlar. Son teknoloji cihazlardan yardım alınarak gerçekleştirilen bakım işlemleri, alanında uzman ekibimiz sayesinde kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde yapılır.

land rover servis ücretleri

land rover özel servis

range rover servis

Sıkça Sorulan Sorular

Land Rover marka araçlar hangi sıklıkla servis bakımına götürülmelidir?

Land Rover marka araçların yılda en az bir kere servis bakımına götürülmesi tavsiye edilir.

Range Rover model aracımın genel servis bakımı ne kadar sürer?

Genel servis bakım süresi, aracınızın herhangi bir arıza durumunun olup olmamasına göre değişkenlik gösterir.

Land Rover yetkili servisleri tarafından sunulan bakım paketinde öne çıkan hizmetler nelerdir?

Motor yağı servisi, fren hidroliği değişimi, filtre değişimleri ve standart araç kontrolleri; yetkili servisler tarafından sunulan bakım paketinde ön plana çıkan hizmetler arasındadır.

Land Rover araç alım satım işlemlerinde gözden kaçırılmaması gereken nokta nedir?

Land Rover araç alım satım işlemlerinde aracın durumunu, servis ve bakım ihtiyacını detaylı bir şekilde öğrenebilmek için mutlaka ekspertiz raporu istenmeli; bu nokta gözden kaçırılmamalıdır.

1987’den bu yana Gençler Land Rover Servisi İstanbul’daki en iyi Land Rover Servisleri arasında hemen ilk akla gelen land rover servislerdendir. Kurulduğu ilk günden bu güne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Gençler Land Rover Servisi