1987’den bu yana Mini Cooper Servisi olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Mini Cooper servis noktalarını bularak aracınız için gerekli olan bakımı sağlayabilir ve aracınızın performansını artırabilirsiniz.  Bu sayede araç kontrollerini yaptırabilir ve ileride oluşabilecek olumsuz durumlara karşı tedbirli olabilirsiniz.  Alanında tecrübeli uzmanların ve bu işte yetkin servis ekibinin desteği sayesinde aracınızın bakım işlerini güvenli bir şekilde yaptırabilir ve sürüş keyfinizi kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz.

Mini Cooper Servisi

Mini Cooper özel servis, tecrübeli servis elemanları ve modern teknolojilere sahip servis hizmetiyle aracınız için gerekli olan rutin kontrolleri ve çok daha fazla hizmeti sizlere sunar. Bakım ve onarım işleri için servis bayilerine uğrayabilir ve üstün performans için aracınızın muayenelerini yaptırabilirsiniz. Yetkili servis, aracınız için gerekli olan hizmetleri yüksek konfor düzeyinde sunar.

Rutin bakımlar içerisinde sıralanabilen; lastik, motor yağı ve filtresi, yakıt filtresi km kontrol, ön balata kontrol, süspansiyon, direksiyon ve aks körükleri, fren ve yakın hortumları, akü ve antifiriz, aydınlatma sistemi, silecek lastik ve sıvı, lastik derinlik ve hava basıncı kontrolü gibi birçok bakım hizmeti yer alır. Bununla birlikte hava ve polen filtre bakımları da yapılır. Bu bakımların yaptırılması ile aracınızda oluşabilecek riskleri önceden tespit etmek mümkün kılınıyor.

Aracınızın ilk günkü formunda kalmasına da yardımcı olur. Siz de aracınızın periyodik bakımlarını yaptırmak için size en yakın Mini Cooper servisi ile irtibata geçebilir ve gerekli olan tüm detayları bu şekilde öğrenebilirsiniz. Tercihe göre Mini Cooper özel servis merkezlerine de bakım yaptırabilirsiniz.

Mini Cooper Servisi Ücretleri

Mini Cooper markasına sahip olan araçların bakım ve muayene işlemleri için yetkili olan bir servis uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.  Aracınızın bakımlarını ve varsa problemlerini bu şekilde giderebilirsiniz. Bununla birlikte Mini Cooper servis ücretleri sunulan hizmete, parça değişkene ve birçok etkene bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Güçlü bir otomobil markası olan Mını araçlarının parçaları, orijinal olarak temin edilir. Sektörün yüksek standartlarına göre üretilen parçaların en iyi performansı sunması beklenir.

Bakım ve onarım ücretleri de alınan hizmetlere göre farklılık gösteriyor. Bu yüzden aracınız için gerekli olan konforu yetkili servis bayilerinden sağlayabilirsiniz. Sizler de Mini Cooper servis fiyatları gibi pek çok konuyu yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Detaylı olarak araştırma yaparak aracınız için doğru seçeneklere ulaşabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli bir servis için Mını Copper yetkili servislerine müracaat edebilirsiniz.

Mını Cooper Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz hizmetleri, işinde uzman kişilerin ve son model teknolojilerin yardımı ile araçla ilgili detaylı bilgilere ulaşım sağlanır. Günümüzde önemli bir yere sahip olan ekspertiz hizmeti, özellikle araç alımında ve satım işlemlerinde oldukça işlevsel olabiliyor. Bu sayede aracı alan kişinin de mağdur olmasının önüne geçiliyor. Mini Cooper ekspertiz işlemleri araçla ilgili olarak kaza ve boya işlemlerinin olup olmadığı hususunda detaylı bilgilerin ortaya çıkmasında büyük önem arz eder.

Raporlar halinde sözlü ve yazılı olarak araç sahibine bildirilerek tam bilgi sağlanmış olur. Ekspertiz raporunu hazırlayacak olan merkezin ilk önce yanal kayma, fren ve süspansiyon testlerini yapması gerekir. Ardından da mekanik kontroller başlar. Aracın boya ve değişen tespiti yapılır. Bunlar aşama aşama ilerler ve tüm kontroller gerçekleştirilir. Son aşama olarak araç test cihazlarına bağlanarak, arızaların varlığı tespit edilir.

Dyno testi ile beraber performans ölçümleri yapılır. Detaylı olarak aracın incelenmesi sayesinde doğru ve net bilgilere ulaşılabilir. Almak istediğiniz ikinci el Mini Cooper aracını ekspertiz raporu ile satın alabilirsiniz. Dikkatli ölçüm ve kesin sonuçların ortaya çıkarılması amacıyla modern teknolojik cihazlar ile ölçüm yapılır ve raporlanır. Bu rapora göre de aracınızın satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  Siz de aracınız ile ilgili doğru ölçüm yöntemlerini sunan ekspertiz raporları ile güvenilir bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Mını Cooper Servis Hizmetlerine Dair Sıkça Sorulan Sorular

1) Mini Cooper aracının tamir süresi ne kadardır?

Öncelik olarak aracın, uzman kişilerce yapılması gereken birtakım işlemlerden geçmesi ve gerekli durumlarda orjinal yedek parça temini sağlanmalıdır. Bu süreçler göz önünde bulundurulduğunda ortaya net bir gün sayısı verilememektedir.

2) Mini Cooper marka aracına hangi periyotlarla bakım yaptırılmalıdır ve bakım yaptırmak neden önemlidir?

Mini marka aracının model ve model yılına göre her 10.000 km de bir bakım yaptırılması önem arz eder. Düzenli olarak bakım yaptırılması sayesinde araç üzerinde bulunan yıpranma ve tahribatlar belirlenir. Periyodik bakımlar yapılarak aracın performansı çok daha verimli bir hal alır. Bu sayede kullanılan araç ileriye dönük olarak arıza çıkarmaz ve sizi yarı yolda bırakmaz.

3) Mini Cooper aracın ikinci el değerine katkısı nedir?

Bakımı periyodik olarak yapılan araçların güçlü performansı bulunur. İkinci el değerinde belirlenen fiyatı yüksek tutulabilir. Üst segment araçlar içerisinde yer aldığından dolayı bakımlarının tam olarak yapılması araç sahibinin lehine bir karar olur.

Mini Cooper

İkonik modeliyle Mini Cooper, 1969 İngiltere’sinden günümüze BMW’nin özel geliştirmeleriyle ulaşmış bir otomobildir. Göze çarpan retro tarzı tasarımı, şık dizaynı ve kaliteli sürüş keyfini BMW markası altında üçüncü jenarasyonunu, konfor arayan sürücülerle buluşturur. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile takipçilerinin beğenisine sunulan Mini Cooper araçları da belirli periyotlar halinde de olsa bakıma ihtiyaç duyar.